O nas

Chcesz wydać własną książkę. Masz coś ciekawego do powiedzenia światu. Chcesz dzielić się swoją wiedzą.

Rozumiemy Cię jak nikt inny, bo sami jesteśmy popularyzatorami nauki. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie, od tworzenia treści po ten magiczny moment, kiedy będziesz trzymał w ręku książkę pachnącą farbą drukarską.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej pomocy?

Tym, co nas wyróżnia, jest niszowy charakter naszego wydawnictwa. Skupiamy się tylko i wyłącznie na tematyce związanej z nauką. Pisząc nauka nie mam tu na myśli kolejnych podręczników pisanych w standardowy akademicki sposób. Mówię o popularyzacji, czyli o docieraniu z nauką do szerokiego i bardzo zróżnicowanego grona odbiorców.

Co więcej, część z nas zajmuje się od lat popularyzacją, więc doskonale rozumiemy proces twórczy i poczucie misji. Ale przede wszystkim – wiemy, co znaczy pasja! I uważamy, że warto wspierać twórców w ich pracy.

Przede wszystkim oferujemy warunki współpracy, które wyrażają nasz szacunek do Twojego wysiłku, eksperckiej wiedzy i zaangażowania. Mam tu na myśli także warunki finansowe. Nie zgadzamy się na to, aby twórca otrzymywał 5% ceny widniejącej na okładce.

Nie traktujemy promocji książki według schematu. Każdy temat jest inny i wymaga naszym zdaniem indywidualnego podejścia. Autor jest dla nas tak samo ważny, jak jego dzieło. Dlatego chcemy zaangażować Cię w promocję. W końcu, kto lepiej niż Ty sam będzie wiedział, „co autor miał na myśli”?

Zgodnie z nasza misją, będziemy Cię wspierać na każdym etapie prac, tak abyś był zadowolony z końcowego efektu.

Jeśli chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z nami.